ЕКИПA ОДЕЉЕЊА МЕДИЦИНЕ СПОРТА БИЛА ЈЕ ЗАДУЖЕНА ЗА МЕДИЦИНСКО ЗБРИЊАВАЊЕ ТАКМИЧАРКИ НА КОШАРКАШКОЈ УТАКМИЦИ У ОКВИРУ ЕУРОКУПА ЛИГЕ ЗА ЖЕНЕ
У нишкој хали „Чаир“ 5.11.2025. године у оквиру Еурокупа лиге за жене нишки УЖКК „Студент“ одиграо је утакмицу против пољског „Лублина“. Медицинско збрињававање повређених спортисткиња поверено је екипи Одељења медицине спорта.









