Досадашњи директори Дома здравља Ниш

др Војислав Вова Петровић
Црвени крст
др Владимир Димитријевић
Бубањ
Андрија Ристић
1963. – 1968. год.
др Војислав Митић
1970. – 1973. год.
др Милоје Новаковић
1973. – 1977. год.
др Божидар Милошевић
1978. – 1983. год.
др Ратомир Ђурашковић,в.д.
1983. – 1984. год.
др Властимир Митић
1985. – 2000. год.
др Братислав Стојковић
02. 2000. – 11. 2000. год.
др Димчо Христов
02.11.2000. – 21.06.2001. год.
др Тугомир Поповић
22.06.2001. – 21.02.2002. год
др Драгослав Бошковић
2002. – 2004. год.
Др Мирјана Миловановић
2004. – 11. 2008. год.
Др Милан Манојловић
2008.- 2012. год.
Nazad na vrh