ДЕЦА ИЗ ВРТИЋА “ПАНДА” У ПОСЕТИ ПЕДИЈАТРИМА ДОМА ЗДРАВЉА НИШ
Службу за здравствену заштиту деце и школске деце Дома здравља Ниш у здравственој станици „Бранко Бјеговић“ данас су посетили малишани и васпитачи из вртића „Панда“.
Медицинска екипа ове Службе деци је на њима прихватљив начин представила како изгледа рад у ординацији. Иначе, ово је била планирана посета и део активности вртића „Панда“ у оквиру „Јесењег карневала“.










