ВЕЛИКИ БРОЈ МЕДИЈА НА КОНФЕРЕНЦИЈИ ЗА НОВИНАРЕ ОДРЖАНОЈ У ДОМУ ЗДРАВЉА НИШ

У Дому здравља Ниш данас је одржана конференција за новинаре поводом осврта на реализоване превентивне и скрининг прегледе у овој години, предстојећем увођењу ноћног дежурства у домовима здравља као и почетку рада мобилних амбуланти.

Основни циљ установе био је да се скрене пажња јавности на значај обављања редовних превентивних прегледа као и подизање свести шире јавности о значају превентивних прегледа.

Великом броју присутних представника медија обратио се директор Дома здравља Ниш, проф. др Милорад Јеркан.

На данашњем скупу биле су присутне све медијске куће.