„ПРИЧАЈМО О ДИЈАБЕТЕСУ“ У ЗДРАВСТВЕНОЈ СТАНИЦИ „ДОЊА ТРНАВА“
Медицинска екипа Центра за превентивне здравствене услуге Дома здравља Ниш је данас у периоду од 09:00 до 11:00 часова у здравственoj станици „Доња Трнава “ организовала акцију „Причајмо о дијабетесу“.
Сви заинтересовани грађани имали су прилику да провере крвни притисак, одреде ниво шећера у крви, ураде скрининг на дијабетес и добију савете у вези превенције и лечења хроничних незаразних болести.











