ПРЕДСЕДНИК ШТАБА ЗА УПРАВЉАЊЕ КРИЗОМ У НИШАВСКОМ ОКРУГУ ОБИШАО ДОМ ЗДРАВЉА НИШ

Председник Штаба за управљање кризом у Нишавском и Топличком управном округу, Бранислав Недимовић, Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде у Влади Републике Србије, у жељи да се лично упозна са радом Дома здравља Ниш у ванредној ситуацији, обишао је установу заједно са директором, проф.др Милорадом Јерканом 15.04.2020.године.

У току обиласка информисао се о раду Ковид центра као и начину на који се збрињавају пацијенти са сумњом на инфекцију вирусом Ковид 19. Директор, проф. др Милорад Јеркан је презентовао досaдашњу организацију установе као и резултате рада у ванредној ситуацији.

Министар је након обиласка установе у разговору са руководством Дома здравља Ниш, похвалио начин рада и добру организацију свих запослених на челу са директором.