ИЗЈАВА ЗА ТВ БЕЛАМИ
Директор је дао изјаву за ТВ Белами о току вакцнинације и ревакцинације у Дому здравља Ниш.
ДетаљнијеКућа доброг здравља | Највећи дом здравља у Србији
Директор је дао изјаву за ТВ Белами о току вакцнинације и ревакцинације у Дому здравља Ниш.
ДетаљнијеДиректор је гостујући на Нишкој телевизији изнео податке о раду ковид амбуланте, раду и организацији нековид служби Дома здравља Ниш, као и о вакцинацији и ревакцинацији грађана које се масовно обављају у Дому здравља Ниш.
Детаљније10.02.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавило се 623 пацијената. Од овог броја 189 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 434 обавило
ДетаљнијеПроф.др Милорад Јеркан је у уживом укључењу у Јутарњи пртограм ТВ Прве поред података о спровођењу масовне ревакцинације у Дому здравља Ниш ове недеље, говорио и о раду ковид амбуланти и броју пацијената који
ДетаљнијеПроф.др Милорад Јеркан гостовао је на Нишкој телевизији у емисији ,,Добар дан“ где је поред актуелних ковид података изнео и податке о броју ревакцинисаних грађана. Овом приликом рекао се да се током ове недеље очекује
Детаљније09.02.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавило се 663 пацијената. Од овог броја 203 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 460 обавило
ДетаљнијеУ изјави за народне новине директор је истакао важност вакцнинације грађана у борби против ковид 19 инфекције и нагласио да процес ревакцинације која је почела данас у Дому здравља данас протиче коректно.
ДетаљнијеДИРЕКТОР ЗА ТВ ЗОНУ ГОВОРИО О МАСОВНОЈ РЕВАКЦИНАЦИЈИ
ДетаљнијеЗа Нишку телевизију директор је говорио о масовној ревакцинацији која се спроводи у Дому здравља Ниш.
ДетаљнијеПроф.др Милорад Јеркан говорећи за ТВ Курир рекао је да је данас почела ревакцинација у Дому здравља Ниш и да се очекује да током ове недеље буде ревакцинисано преко 17.000 суграђана.
Детаљније