ВАКЦИНАЛНИ ПУНКТ У ХАЛИ ,,ЧАИР“
Неуморне екипе Дома здравља Ниш обављају вакцинацију и на вакциналном пункту у хали ,,Чаир“ (ВИП улаз, поред хотела ,,Центротурист“) током целог викенда.
ДетаљнијеВАКЦИНАЦИЈА НА ВАКЦИНАЛНОМ ПУНКТУ У ЗС ,,НИШКА БАЊА“
Вакцинација грађана се обавља и на вакциналном пункту у ЗС ,,Нишка Бања“ где све протиче у најбољем реду.
ДетаљнијеНЕДЕЉА ЈЕ РАДНИ ДАН У ДОМУ ЗДРАВЉА НИШ
У Дому здравља Ниш у току је вакцинација грађана, а за вредне раднике и руководство Дома здравља Ниш недеља је као и сваки други радни дан. Још једном апелујемо на све суграђане, да уколико желе
ДетаљнијеИЗВЕШТАЈ РАДА КОВИД АМБУЛАНTИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ ЗA 20.02.2021.
20.02.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавило се 657 пацијената. Од овог броја 240 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 417 обавило
ДетаљнијеГОСТОВАЊЕ У ЕМИСИЈИ ,, ЖИВОТ ПРЕКО РЕДА“ НА ТВ ЗОНИ
Директор је гостовао у емисији ,,Живот преко реда“ код водитељке Марине Костић где је најпре дао ретроспективу догађаја и активности Дома здравља Ниш од почетка проглашења пандемије ковид 19. У даљем разговору говорио је о
ДетаљнијеИЗВЕШТАЈ РАДА КОВИД АМБУЛАНTИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ ЗA 19.02.2021.
19.02.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавило се 789 пацијената. Од овог броја 237 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 552 обавило
ДетаљнијеИЗВЕШТАЈ РАДА КОВИД АМБУЛАНTИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ ЗA 18.02.2021.
18.02.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавило се 770 пацијената. Од овог броја 252 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 518 обавило
ДетаљнијеПОГОРШАЊЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ
Директор је у изјави за Нишку телевизију нагласио да је примећен пораст броја првих прегледа у ковид амбулантама, као и повећани број позитивних у односу на ранији период. Овим путем, апеловао је на грађанство да
ДетаљнијеДИРЕКТОР ЗАМОЛИО ГРАЂАНЕ ДА ПОШТУЈУ МЕРЕ
Говорећи за ТВ Белами, директор је замолио све грађане да се понашају у складу са прописаним мерама за спречавање и сузбијање ковида 19, будући да се у претходним данима бележи повећани број и прегледа и
Детаљније





