НАЈВЕЋИ БРОЈ ПРЕГЛЕДА ОД ПОЧЕТКА ЕПИДЕМИЈЕ

Директор је за Нишку телевизију изнео податак да је јуче у ковид амбулантама у Нишу обављено 2363 прегледа што је највећи број од почетка епидемије. Овакве бројке изускују оштре мере и много одговорније понашање грађана.

Детаљније

ДИРЕКОТОР ОБИШАО ЗДРАВСТВЕНУ СТАНИЦУ ГАБРОВАЦ У КОЈОЈ СЕ ОБАВЉА ВАКЦИНАЦИЈА

Директор је данас обишао здравствену станицу ,,Габровац“ у којој се врши вакцинација мештана.   Он је током посете овој здравстеној станици дао и изјаву за ТВ К1 и том приликом обавестио јавност о току вакцинације.

Детаљније

ИЗВЕШТАЈ РАДА КОВИД АМБУЛАНTИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ ЗA 16.03.2021.

16.03.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавио се 2363 пацијената. Од овог броја 540 њих јавило  се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 1823 обавило

Детаљније

ДВА ВЕЛИКА ПРИЈАТЕЉА И САРАДНИКА У БОРБИ ПРОТИВ КОВИДА

Данас је проф.др Милорад Јеркан одржао радни састанак са чланом Кризног штаба проф.др Браниславом Тиодоровић о даљем току активности, након чега је проф. Тиодоровић дао изјаву за ТВ Курир.

Детаљније

ВАКЦИНАЦИЈА НА ТЕРЕНУ

Десет екипа Службе за кућну негу и опште медицине данас су обавиле вакцинацију непокретних лица на терену на територији општина Црвени Крст, Пантелеј и Нишка Бања.   Вредне теренске екипе свакодневно обављају вакцинацију непокретних лица

Детаљније

ЗА ТВ БЕЛАМИ ДИРЕКТОР О ОТВАРАЊУ КОВИД АМБУЛАНТЕ

Директор је за ТВ Белами обавестио јавност да је јутрос почела са радом трећа ковид амбуланта ,,Бранко Бјеговић“ која је отворена због великог броја пацијената који се са симтомима ковид инфекције јављају у ковид амбуланте.

Детаљније

ЕПИДЕМИЛОШКА СИТУАЦИЈА И ДАЉЕ АЛАРМАНТНА

Да је број пацијената и даље на високом нивоу за ТВ Зону и ТВ Курир потврдио је директор Јеркан и додао да је управо због тога данас отворена још једна ковид амбуланта у здравственој станици

Детаљније

ОТВОРЕНА ТРЕЋА КОВИД АМБУЛАНТА У ЗДРАВСТВЕНОЈ СТАНИЦИ ,,БРАНКО БЈЕГОВИЋ“

Од јутрос је почела са радом и трећа ковид амбуланта у здравственој станици ,,Бранко Бјеговић“ која је отворена због изузетно великог броја пацијената који се јављају са симптомима ковид инфекције. Радно време ове ковид амбуланте

Детаљније

ИЗВЕШТАЈ РАДА КОВИД АМБУЛАНTИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ ЗA 15.03.2021.

15.03.2021.г. у ковид амбулантама Дома здравља Ниш, намењеним одраслом становништву, јавио се 2079 пацијената. Од овог броја 518 њих јавило  се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је 1561 обавило

Детаљније