ОТВОРЕНА ДРУГА КОВИД АМБУЛАНТА У ЗДРАВСТВЕНОЈ СТАНИЦИ ,,БРАНКО БЈЕГОВИЋ“
Од јутрос је почела са радом и друга ковид амбуланта у здравственој станици ,,Бранко Бјеговић“ која је отворена због изузетно великог броја пацијената који се јављају са симптомима ковид инфекције. Радно време ове ковид амбуланте
Детаљније





