ОБИЛАЗАК КОВИД АМБУЛАНТЕ ,,ЧАИР“
Данашњи обилазак проф. др Милорад Јеркан завршио је посетом ковид амбуланти ,,Чаир“ која је и инфузиони центар за све оболеле од ковида. Директор је константовао је организација у овој амбуланти на високом нивоу и да
Детаљније





