OДРЖАН РЕДОВНИ САСТАНАК СЛУЖБИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ УКЉУЧЕНИХ У ЗБРИЊАВАЊЕ ПАЦИЈЕНАТА СУМЊИВИХ НА COVID -19 ИНФЕКЦИЈУ
У сали за састанке Дома здравља Ниш одржан је редовни састанак служби које су укључене у збрињавање пацијената сумњивих на COVID -19 инфекцију. Састанак је иницирао и водио директор проф.др Милорад Јеркан. Састанак је одржан
Детаљније





