„ИСХРАНА У ДИЈАБЕТЕСУ“ -ТЕМА ПРЕДАВАЊА У САВЕТОВАЛИШТУ ЗА ДИЈАБЕТЕС
Дана 27.12.2019. године са почетком у 13:00 часова у просторији Саветовалишта за дијабетес Дома здравља Ниш одржаће се предавање намењено пацијентима на тему «Исхрана у дијабетесу». Предавање ће одржати спец.др мед. Виолета Илић,прим., шеф Службе
Детаљније





