КАКО ДА БОЉЕ РЕГУЛИШЕМО НИВО ШЕЋЕРА У КРВИ
У организацији Службе за здравствену заштиту одраслих Дома здравља Ниш, наставља се акција „Причајмо о дијабетесу“. Акција ће 18.08.2023. године, бити организована за пацијенте из здравствене станице „Црвена звезда“, у периоду од 09:00 до 11:00
Детаљније





