ПРИЈЕМ ГРАЂАНА КОД ДИРЕКТОРА ДОМА ЗДРАВЉА НИШ 22.03.2025.ГОДИНЕ
Због великог интересовања грађана, директор Дома здравља, проф. др Милорад Јеркан организује пријем, на коме грађани могу отворено да изнесу своје проблеме у вези пружања здравствених услуга.
На овај начин менаџмент активно учествује у решавању проблема чиме се унапређује рад.







