Директор Дома здравља Ниш, проф.др Милорад Јеркан примио је данас велики број грађана који су пред руководством имали прилику да изнесу своје проблеме.
На овај начин се квалитет пружања здравствених услуга значајно побољшава, јер се континуирано ради на унапређењу здравствене заштите.