ПРЕДСТАВНИЦИ ДОМА ЗДРАВЉА НИШ АКТИВНИ УЧЕСНИЦИ МЕЂУНАРОДНОГ КОНГРЕСА ,,ЈАВНО ЗДРАВЉЕ -ДОСТИГНУЋА И ИЗАЗОВИ“
Представници Домa здравља Ниш активно су учествовали на Међународном конгресу који је одржан 15.и 16. октобра у Сава центру са темом „Јавно здравље – достигнућа и изазови“ у организацији Института за јавно здравље Србије ,,др Милан Јовановић Батут“, а поводом обележавања 100 година постојања института.
















