ОДРЖАН САСТАНАК У ГРАДСКОЈ ОПШТИНИ НИШКА БАЊА 

Руководство Дома здравља Ниш обишло је данас Здравствену станицу Нишка Бања и одржало састанак са руководством Градске општине Нишка Бања о активностима које ће повећати задовољство грађана пруженим услугама и другим текућим питањима.