ПОСЕТА КОВИД АМБУЛАНТИ ,,БРАНКО БЈЕГОВИЋ“

Директор је обишао и ковид амбуланту ,,Бранко Бјеговић“ где су пацијенти такође видно задовољни пруженим здравственим услугама и третманом од стране здравствених радника.