ДИРЕКТОР У ОБИЛАСКУ КОВИД АМБУЛАНТЕ ,,ДУВАНИШТЕ“
Проф.др Милорад Јеркан обишао је ковид амбуланту Дуваниште где је похвалио рад запослених.
Такође је искористио прилику и за разговор са пацијентима, који су имали само речи хвале за целокупну организацију.


















