УЧЕНИЦИМА ДОМА УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА ОДРЖАНО ПРЕДАВАЊЕ „ПРЕКОМЕРНА УПОТРЕБА ЕНЕРГЕТСКИХ ПИЋА И СУПЛЕМЕНАТА“
Педијатар Службе за здравствену заштиту деце и школске деце Дома здравља Ниш дана 14.05.2024. године одржала је предавање ученицима „Дома ученика средњих школа “ у Нишу о прекомерној употреби енергетских пића и суплемената. Презентован је
Детаљније





