ДИРЕКТОР ДАО ИЗЈАВУ ЗА РТС
Директор Дома здравља Ниш, проф.др Милорад Јеркан је давајући изјаву за РТС говорио о броју пацијента који се јављају у нишким ковид амбулантама, као и о броју позитивних. Ову прилику директор је искористио да
ДетаљнијеКућа доброг здравља | Највећи дом здравља у Србији
Директор Дома здравља Ниш, проф.др Милорад Јеркан је давајући изјаву за РТС говорио о броју пацијента који се јављају у нишким ковид амбулантама, као и о броју позитивних. Ову прилику директор је искористио да
ДетаљнијеДана 09.12.2020.г. у две ковид амбуланте Дома здравља Ниш, намењене одраслом становништву, јавило се 1379 пацијентa. Од овог броја 402 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је
ДетаљнијеПроф.др Милорад Јеркан био је гост емисије ,,Са Аном у 13″ на Белами телевизији где је говорио о отварању нове ковид амбуланте у централном објекту која се налази на простору целокупне опште медицине на улазу
ДетаљнијеДана 08.12.2020.г. у три ковид амбуланте Дома здравља Ниш, намењене одраслом становништву, јавило се 1692 пацијентa. Од овог броја 367 њих јавило се први пут са симптомима који могу указивати на ковид ифекцију, док је
ДетаљнијеСлужбе Дома здравља Ниш које ће радити у истом простору као и до сада у Централном објекту, у периоду од 07:00 до 20:00 часова су: – Служба за здраствену заштиту жена (I спрат) – Специјалистичка
ДетаљнијеДом здравља Ниш због тренутне епидемиолошке ситуације од 09.12.2020. године мења организацију рада Ковид амбуланти. У периоду од 07:00-22:00 часа радиће : 1. Централни објекат Дома здравља Ниш, све ординације Службе за здравствену заштиту одраслих
ДетаљнијеДом здравља Ниш због измена у раду и тренутне епидемиолошке ситуације организује у периоду од 09.12. до 11.12.2020. године у времену од 07:00 до 13:00 часова издавање лекарских уверења корисницима у просторији број 54 у
ДетаљнијеЗдравствена станица „Чаир“ Дома здравља Ниш од 09.12.2020. године није више COVID амбуланта и биће намењена свим пацијентима који немају симптоме за COVID инфекцију. У овој здравственој станици радиће лекари из централног објекта Дома здравља
ДетаљнијеПроф.др Милорад Јеркан је давајући изјаву за Б92 о актуелним ковид бројкама такође дао податак да ће пацијенти са симптомима суспектним на ковид 19 инфекцију користити улаз број 1 централног објекта Дома здравља Ниш.
ДетаљнијеДиректор је у изјави за ТВ Белами изнео информацију да ће нови улаз за нековид пацијенте бити улаз број 5, те да убудуће овај улаз користе они пацијенти који су без симптома сумњивих на ковид
Детаљније